Czym jest klątwa

Jest to skumulowana energia której częstotliwość i wibracja są zaprogramowane (informacja), po wskazaniu celu, określeniu intencji i skierowane w  cel.

Rzucenie klątwy poprzez nienawiść skierowaną na cel nie wymaga rytuałów, jeśli osoba ma silną energetykę. Czasem ktoś pomyśli, spojrzy to jest to tak zwane zauroczenie, złe oko.

Przy rytuałach wspomaga się żywiołami , duchami roślin jak i przywoływaniem istot, które nigdy nic za darmo nie robią, a cena jaką wystawiają bywa konsekwencją duchową przez wiele reinkarnacji. Ofiary składane w rytuale znaczą tylko dla rzucających, bo dla bytów cena jest tylko jedna: dusza i służenie im swoją energetyką. Klątwy rytualne posiadają strażników, którzy pilnują jej energii umowy po między rzucającym a celem. Klątwa rodowa objawia się poprzez powtarzające się wydarzenia na członkach rodu przez wiele pokoleń.

Konsekwencją klątwy przez osobę, która ją zleca i ją rzuca, jest doświadczanie tego samego w tym lub kolejnych wcieleniach o podobnej charakterystyce, która została zdefiniowana.

Zdarza się, że ród też ponosi konsekwencje klątwy rzuconej przez jednego z przodków.

Można również samemu się przekląć, choć w tych kwestiach może to być silna intencja, przyrzeczenie sobie na łożu śmierci w poprzednim życiu.

Przykłady które tu przytoczę są prawdziwymi doświadczeniami  do których dotarłyśmy  w trakcie sesji.

  • Mężczyzna po kilku latach od śmierci samobójczej małżonki, której cały czas czuł obecność poprosił o odprowadzenie jej. W trakcie sesji i rozmowy z duszą żony, przybyły kobiety z rodu. Kobieta nie chciała odejść. Po rozmowie i spojrzeniu co się stało okazało się, że była 9 kobietą, która w linii rodu popełniła samobójstwo. Mężczyzna potwierdził, że co 2 kobieta popełniała samobójstwo w jej rodzinie.

Po dotarciu do duszy, która rzuciła klątwę, pojawił się strażnik klątwy. Konsekwencją klątwy była również śmierć. Kiedy jedna z kobiet umierała, umierała również kobieta w swoich wcieleniach która rzuciła klątwę.

  • Kobieta w której rodzie mężczyźni wymierali przez pokolenia , pozostawiając owdowiałe żony. Syn chory i niepełnosprawny. Zanikająca i słaba linia męska .Przyczyną była klątwa rzucona na linię męską, aby wymarła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *